Uchovávat hodnoty. Zvyšovat hodnoty.

Zleva: Wolfgang Ruf, Hans Ruf, Roland Ruf, Helga Ruf
Zleva: Wolfgang Ruf, Hans Ruf, Roland Ruf, Helga Ruf

„Za každým strojem stojí člověk.
Za RUF briketovacím zařízením stojí lidé,
kteří vytvářejí přidanou hodnotu.“
Hans Ruf, zakladatel firmy

Trvalá udržitelnost
RUF briketovací lisy jsou klíčem k dlouhodobě úspěšné ekologické efektivitě. To potvrzují spokojení zákazníci v celém Německu a více než 100 zemích po celém světě. S koncepcí trvalé udržitelnosti ale začínáme již ve vlastní firmě. Téměř 110 zaměstnanců v našem bavorském podniku v Zaisertshofenu pracuje každý den s vědomím, že fotovoltaické zařízení na budově podniku vyrobí více elektřiny než se spotřebuje ve výrobě.

Servis
Ve společnosti RUF nenajdete jen optimální briketovací systém pro Váš podnik, nýbrž i kompetentního partnera, který je vždy připravený pro osobní konzultace - a to i po Vašem nákupu. Vaše spokojenost je u nás koneckonců na prvním místě. Ručíme za ni mnohaletými zkušenostmi a řešeními, jež jsou orientována na potřeby zákazníků.

Kvalita
Součástí naší praktikované filozofie zachování a zvyšování hodnot je i speciální závazek kvality vůči našim zákazníkům: Heslo „Power made in Germany!“ garantuje, že Vaše RUF briketovací zařízení bylo až do posledního šroubečku vyrobeno na zakázku našimi zkušenými pracovníky. Dlouhou životnost našich strojů podporuje i vysoký podíl naší vlastní výroby.. Náš velký sklad náhradních dílů garantuje rychlou reakci a minimální výpadky.Na všechny obrázky této stránky se vztahuje copyright a obrázky jsou chráněny digitálním vodoznakem.