Impresum

Ruf Maschinenbau GmbH & Co. KG
Hausener Str. 101
D-86874 Zaisertshofen
Tel.: +49 - 8268 - 9090-20
Fax: +49 - 8268 - 9090-90
e-mail: info@brikettieren.de
nebo KONTAKT
web: www.brikettieren.de

Sídlo společnosti: Zaisertshofen
Rejstříkový soud: Obvodní soud Memmingen HRA 5290
Daňové identifikační číslo podle § 27a spolkového zákona o dani z obratu DE129205702

Osobně ručící společník:
Ruf Maschinenbau Beteiligungs-GmbH
Sídlo společnosti: Zaisertshofen
Rejstříkový soud: Obvodní soud Memmingen HRB 5318

Jednatelé:
Ruf Johann
Ruf Wolfgang
Ruf Roland

Na všechny fotografie, texty atd. použité na těchto webových stránkách se vztahují práva firmy Ruf GmbH & Co. KG, pokud nejsou uvedené jiné zdroje. Na obsah stránek, na které odkazujeme, nemáme žádný vliv a proto za ně neručíme.

Autorská práva:

Všechny texty a obrázky zveřejněné na těchto webových stránkách jsou chráněny autorskými právy. Pro jakékoli zhodnocení, které nedovoluje autorský zákon, je zapotřebí předchozí písemný souhlas firmy Ruf Maschinenbau GmbH & Co. KG resp. příslušného držitele copyrightu, jehož jméno Vám ochotně sdělí firma Ruf Maschinenbau GmbH & Co. KG. Výtisky a ukládání (stahování) obsahů je dovoleno pouze pro osobní, soukromé a nekomerční použití.

Všechny obrázky jsou chráněny digitálním vodoznakem.

Externí odkazy:

Společnost Ruf Maschinenbau GmbH & Co. KG neručí za odkazy na jiné webové stránky ani za obsahy na těchto stránkách. Za tyto obsahy ručí příslušní poskytovatelé těchto stránek.

Právo na změny:

Přípravě obsahů těchto webových stránek byla věnována maximálně možná péče. Přes veškerou snahu a kontrolu nelze vyloučit omyly a chyby v interpretaci.Společnost Ruf Maschinenbau GmbH & Co. KG proto neručí za správnost, úplnost a aktuálnost poskytnutých informací.

Poznámka k elektronické komunikaci:

V elektronické komunikaci se skrývají bezpečnostní rizika. Například osoby s dostatečnými znalostmi mohou e-maily během jejich doručování po Internetu blokovat, číst případně měnit jejich obsah. Když se na nás obrátíte e-mailem, předpokládáme, že odpověď očekáváte rovněž e-mailem. V opačném případě nám prosím explicitně sdělte, jakým způsobem si přejete být informováni.

Webdesign, koncept, fotografie, text:

KODIAK Markenkommunikation GmbH

- agentura pro dokonalou obchodní značku -
88316 Isny, Germany

www.kodiak.de - info@kodiak.de

Na všechny obrázky této stránky se vztahuje copyright a obrázky jsou chráněny digitálním vodoznakem.