Rychle. Spolehlivě. Flexibilně.

Uvedení zařízení do provozu
Vaše briketovací zařízení zprovozníme ve Vašem podniku a na místě určíme základní nastavení. Naši specialisté vyškolí Váš personál, aby se pro Vaše zařízení zajistila trvale spolehlivá a bezpečná obsluha.

Údržba
Firma RUF zůstává Vašim spolehlivým partnerem i po dodání a zprovoznění briketovacího zařízení. Díky našemu velkému skladu náhradních dílů můžete po mnoho let profitovat z dostupnosti jednotlivých součástek. V našem závodě v Zaisertshofenu máme k dispozici veškeré součástky pro všechna RUF zařízení, která jsme dosud vyrobili - a to i pro stroje, které se prodaly již před 25 lety. Díky vysoké flexibilitě a velkému skladu náhradních dílů dokážeme rychle reagovat a tím minimalizovat čas výpadků ve výrobě.

Naši servisní technici jsou k dispozici po celém světě. Vedle toho zde máte k dispozici celou řadu osob, na které se můžete obrátit o radu či pomoc. Rádi bychom Vás informovali i o výhodách uzavření individuálních servisních smluv, které zajišťují dodatečnou provozní bezpečnost a delší životnost zařízení.

Generální oprava zařízení
Abyste byli i po několikaletém používání spokojeni, nabízíme Vám vedle výměny součástek podléhajících rychlému opotřebení i kompletní generální opravu Vašeho RUF zařízení.

Výměna starých zařízení
Kapacity Vašeho briketovacího zařízení jsou již nedostatečné? Není problém: odkoupíme Vaše použité zařízení nebo Vám prodáme nový systém s vyšším výkonem se slevou odpovídající ceně použitého zařízení.

 

Na všechny obrázky této stránky se vztahuje copyright a obrázky jsou chráněny digitálním vodoznakem.